Hakkımızda

Anti-Aging.Com.Tr'ye Hoşgeldiniz;

Öncelikle anti-aging'den ne anladığımız ile başlamakta fayda görüyoruz. Anti-aging kelime anlamı olarak yaşlanma karşıtı olarak çevirilebilir. Ancak bu doğal görülen yaşlanma sürecine yavaşlatılması ve hatta geri çevirilebilmesi mümkün olan bir süreç olarak bakıyoruz. Tüm bu sürecin de tıp biliminin ışığında bilimsel metodlar ile hekimlerin kontrolünde yapılması gerektiğine inanıyoruz. 

Yaşlanma denilen olgu genellikle ilk bakışta vücudun dıştan yaşlanması olarak algılanır. Cildimizdeki kırışıklıklar, lekeler, cildin zamanla yerçekiminin de etkisi ile sarkması gibi dışardan bariz şekilde görülen işaretler ile yaşlandığımıza dair fikir oluştururuz. 

Oysa görünmeyen tarafta yani bedenin içinde; organ ve dokular düzeyinde de hergün yaşlanma devam eder. Bu sürece zaman içinde tanıklık etmemek olmadığı anlamına gelmez. Genellikle yaşlanmanın etkileri 40'lı yaşlardan sonra kendini gösterir ve fiziksel performansın düşmeye başlaması ile hastalıklar bu sürece dahil olmaya başlar. 

Bu siteyi kuran DermaVital Sağlık Hizmetleri ekibi, Türkiye'de 20 yıldan fazla süredir dermatoloji, plastik cerrahi ve estetik tıp alanında aktif olarak çalışan girişimcilerden oluşmaktadır. 20 yıl boyunca bu alanlarda yapılan her düzeydeki anti-aging uygulamanın genellikle vücun dışına yönelik yapıldığı yaklaşımların içinde bulunduk. Bu yaklaşım kesinlikle haklı ve doğru bir yaklaşımdır. Derimiz yaşlanma izlerini en çok gösteren ve hatta vücudumuzun en büyük organıdır.

Deneyim kazandığımız bu 20 yıllık süreç içinde dıştan yapılan anti-aging uygulamalarının içeriden de desteklenmesi ve hatta geri çevrilmesi gerektiği fikrini geliştirdik. Bu yüzden Anti-Aging.Com.Tr websitesini kurarak yine hekimlerin tavsiyesi ile son tüketiciye ulaşan yaşlanmayı tanımlayan yüksek teknoloji genetik testler, besin destekleri ve kozmetik ürünleri Türkiye'ye getirmek için adım attık. 

Anti-aging yaklaşımını bir tedavi yelpazesi olarak görüyoruz. Bizim için anti-aging bir hayat tarzı olarak tanımlanabilecek bir durum. Aslında herşeyden önce bizler de genç ve uzun bir yaşam arzu ettiğimizden bu sitedeki ürün ve hizmetlerden faydalanıyoruz. Sadece kremlerle veya dolgularlarla kırışıklıklardan kurtulmak değil 80 yaşında tıpkı 50 yaşındaki gibi koşabilen, yüzebilen, düşünerek zekasını keskince kullanabilen, genç bir bireyin fiziksel görünümüne ve performansına sahip olmak isteyen kadın ya da erkek bireylere yardımcı olmak istiyoruz. 

Uzun ve sağlıklı bir yaşamın alınacak bir kaç hapın ötesinde yaşa uygun seçilen egzersizler, sağlıklı bir zihin haritası, daha sağlıklı ve yeşil bir beslenme programı, stresin azaltılması, sigara ve alkolden uzak durmak gibi geniş bir yelpazede birçok konuyu bir araya getirmek olduğunu düşünüyoruz. 

Gençlere ve hep genç kalmak isteyenlere Anti-Aging.Com.Tr çalışanları olarak bilimin ışığında yardımcı olmak istiyoruz. Bu yüzden hem bizleri hem de sitemizde iletişim bilgileri yer alan deneyimli hekimlerimizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Uzun ve sağlıklı bir yaşam diliyoruz,


Anti-Aging.com.tr Ekibi