• Life Length Telomer Analiz Testi - Genetik Testler

Life Length Telomer Analiz Testi - Genetik Testler

Telomer uzunluğu bireyin sağlık durumunu ve özellikle biyolojik yaşını en iyi tanımlayan göstergelerden biridir. Telomer ölçüm testinin ne olduğunu daha detaylı öğrenmek isterseniz lütfen tıklayınız

Bu test hekiminiz tarafından yorumlanması gereken bir testtir. Hekiminizin size özel belirleyeceği tedavi modelinin oluşturulmasına yardımcı önemli bir araçtır.  Dilerseniz en üst menüde yer alan hekimlerimiz ile bu testi ve size olası faydaları hakkında görüş alabilirsiniz. 

Life Length Telomer Testi'ni satın aldığınızda müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi telefon ile arayarak, sizden kan alınabilmesi için sağlık ekibini size yönlendireceklerdir. Sizin belirleyeceğiniz bir saat ve adreste (İstanbul/Ankara ve İzmir için geçerli bir hizmettir) görevli arkadaşımız gelerek kan örneklerini alacak ve İstanbul'daki merkez laboratuvarımıza iletilmesini sağlayacaktır. Bu test bazı özel işlemlerden geçtikten sonra Madrid-İspanya'daki ana laboratuvara gönderilir.

Ayrıca online doldurulması gereken yaklaşık 60 soruluk bir anket için (ortalama 10-15 dakikanızı alır ve tüm işletim sistemlerinde çalışır) gerekli kullanıcı ismini ve şifrelerinizi teslim edeceklerdir. Bu testi kan alınma işlemini takiben 5 gün içinde yapmanız önemlidir. 

Kan örneklerinin alınması için aç ya da tok olmanız önemli değildir. Kan örneklerinizin alınması yaklaşık 15 dakika sürecek olup, bu hizmetler test ücretine dahildir. Lütfen herhangi bir ödeme yapmayınız. 

Yaklaşık 4 hafta sonrasında telomer testinizin sonuçları hekiminize e-posta yolu ile gönderilecek olup size gerekli bilgileri hekiminiz iletecektir. Hekiminiz tıbbi durumunuz hakkında detaylı bilgi verip size sağlığınız için yapmanız gerekenleri aktaracaktır.

Yaklaşık 1 yıl sonra (veya hekiminiz sizin için uygun zamanı daha iyi belirleyecektir) yeniden telomer ölçümü yaptırmak ne kadar hızlı yaşlandığınızın ya da gençleştiğinizin objektif bir göstergesi kabul edilebilir.

Sağlıklı ve uzun telomerli bir yaşam diliyoruz...

a
Bu fotoğrafta görülen pembe noktalar DNA kromozomlarının uçlarındaki telomerlerdir. Her test raporunda kişinin telomerlerini gösteren fotoğraf da yer almaktadır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Life Length Telomer Analiz Testi

  • Marka: Life Length
  • Ürün Kodu: LL000100
  • Stok Durumu: 2-3 Gün
  • $715,00

  • KDV Hariç: $650,00

Benzer Ürünler

Skin DNA Genetik Testi

Skin DNA Genetik Testi

Bu test ile cildinizin gerçek ihtiyaçlarını belirlemek artık mümkün. Herkese uygun cilt programların..

$495,00 KDV Hariç: $450,00

Etiketler: life, length, telomer, analiz, testi, genetik, testler